Neznačeno
Zamyšlený
Id: 187602
olej/plátno, rozměr 28 x 22 cm, 19. století, rentoilováno, v ploše lokálně poškozená malba, oděrky na rámu
zobrazeno: 1176x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč