Zátiší s dýmkou
Id: 130001
olej/plátno, rozměr 36 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, volné v rám, oděrky na rámu
zobrazeno: 1290x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč