Čas na serveru 16:49:54

Neznačeno
Zátiší se sojkou

Id: 2090

Zátiší se sojkou

  •  / Zátiší se sojkou /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr plátna 100 x 70 cm, cca kolem 1850, rentiolováno, obraz v dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2251x

Vyvolávací cena:

17 000