Neznačeno
Zřícenina pevnosti
Id: 273
olej/plátno/karton, rozměr malby 47 x 31 cm, obraz zprohýbán, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1857x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
14.3.2013, 20:12:00
14.3.2013 | 20:07 | 1 600 Kč |