Neznačeno
Abstraktní kompozice
Id: 250911
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 39 x 26 cm, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po
zobrazeno: 1552x
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč