Neznačeno
Benátky
Id: 308820
mapa/rytina/papír, rozměr listu cca 31 x 72 cm, v minulosti na několika místech přeloženo, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3121x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
23 200 Kč
Příhozy: 66