Neznačeno
Dáma se závojem
Id: 243605
olej/plátno, rozměr 74 x 60 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci
zobrazeno: 2330x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 010 Kč
Příhozy: 48