Neznačeno
Dívka s vějířem
Id: 251006
olej/plátno, rozměr 42 x 30 cm, lehce poškozený rám, lokálně poškozená malba, stav viz foto,po
zobrazeno: 1152x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč