Neznačeno
Horská krajina
Id: 305502
olej/plátno, rozměr 49 x 66 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, jedná se pravděpodobně o variantu obrazu podle A. Mánesa,po
zobrazeno: 2396x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 300 Kč