Neznačeno
Italské pobřeží
Id: 292307
malba/plech, rozměr malby 12,5 x 16 cm, v minulosti restaurováno, lokálně poškozeno, stav viz foto, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1123x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 000 Kč