Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 270503
kresby na ultrafánu pro animovaný seriál Čtyřlístek, rozměry ve výřezu 15,5 x 20 cm a 15,5 x 18 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1887x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 700 Kč