Čas na serveru 02:56:17

Neznačeno
Krajina s figurální stafáží

Id: 506102

Krajina s figurální stafáží

  •  / Krajina s figurální stafáží /   Neznačeno

olej/dřevo, rozměr 29 x 37 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 130x

Vyvolávací cena:

2 800