Neznačeno
Květinové zátiší
Id: 300410
olej/plátno, rozměr 104 x 73 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 1913x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč