Neznačeno
Kytice
Id: 281403
olej/dřevěná deska, rozměr 49 x 40 cm, poškozený rám, stav viz foto, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 5548x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 500 Kč