Neznačeno
Lekníny
Id: 495703
olej/plátno, rozměr 33 x 40 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 1822x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč