Neznačeno
Madona della Seggiola
Id: 267704
olej/dřevěná deska, průměr malby cca 57 cm, 19. století, replika obrazu podle Raffaela Santiho, poškozený dobový rám, malba lokálně poškozena, prasklina v desce, stav viz foto
zobrazeno: 1875x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč