Neznačeno
Motiv z hor
Id: 210308
olej/plátno, rozměr 33 x 44 cm, oděrky na rámu, obraz v původním stavu viz foto, po
zobrazeno: 1053x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 000 Kč