Neznačeno
Muž s čepcem
Id: 258908
kvaš/papír, neznačeno, průměr výřezu cca 24,5 cm, drobné poškození barvy, na zadní straně přípis autorství od F. X. Harlase, zaskleno, poškozený rám, štítek na rámu
zobrazeno: 815x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč