Neznačeno
Mýtický výjev
Id: 288101
olej/karton, rozměr viditelný 18 x 14,5 cm, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 3405x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč