Neznačeno
Na kraji lesa
Id: 262604
olej/plátno, rozměr malby 39 x 33 cm, restaurováno-rentoilováno, stav viz foto, jedná se pravděpodobně o okruh B. Havránka, poškozený rám,po
zobrazeno: 1339x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč