Neznačeno
Na pastvě
Id: 270208
olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, v minulosti restaurováno, nerámováno, stav viz foto, 19. století,po
zobrazeno: 1928x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 010 Kč