Neznačeno
Na pastvě
Id: 278403
olej/plátno, rozměr 44 x 61 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, 19. stol., po
zobrazeno: 1898x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč