Neznačeno
Na pláži
Id: 204240
malba/sololit, rozměr 12 x 31,5 cm, poškozený rám, jedná se pravděpodobně o malbu Františka Grosse
zobrazeno: 3050x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 833 Kč