Neznačeno
Obětování zlatého telete
Id: 372905
olej/plátno, rozměr 49 x 65 cm, malba značně poškozena, poškozený rám, autorství obrazu bylo v minulosti přiřknuto Theodoru van Thuldenovi, tuto skutečnost však nelze potvrdit
zobrazeno: 8219x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč