Neznačeno
Pasáček u řeky
Id: 278401
olej/plátno, rozměr 42 x 54 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu, 18./19. stol.,po
zobrazeno: 4936x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 001 Kč