Neznačeno
Pod starým dubem
Id: 237303
olej/dřevo, rozměr 35,5 x 45 cm, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, 19. století,po
zobrazeno: 1560x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč