Neznačeno
Podvečer v krajině
Id: 224008
olej/plátno, rozměr 30 x 42 cm, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám,po
zobrazeno: 1422x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 551 Kč