Neznačeno
Pohádkový motiv
Id: 354003
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 50 x 35 cm, zaskleno z obou stran, poškozený rám
zobrazeno: 611x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč