Neznačeno
Portrét
Id: 232608
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 38,5 x 30 cm, paspartováno, zaskleno, poškozená pasparta i rám,po
zobrazeno: 2852x
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 000 Kč