Neznačeno
Portrét
Id: 248802
kvaš/papír, rozměr viditelný 51 x 40 cm, zaskleno, značně poškozený rám, 19. století
zobrazeno: 1001x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč