Neznačeno
Portrét
Id: 372906
olej/plátno, rozměr 48 x 39 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, poškozený rám
zobrazeno: 5680x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 000 Kč