Neznačeno
Portrét dámy
Id: 232611
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 55 cm, lehce poškozený rám, lokální oděrky v malbě, stav viz foto,po
zobrazeno: 894x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč
9.3.2020, 19:44:00
19.2.2020 | 13:19 | 1 100 Kč |