Neznačeno
Portrét muže
Id: 234613
olej/plátno, rozměr 92 x 76 cm, poškozený rám, obraz v ploše poškozen, stav viz foto
zobrazeno: 2956x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 300 Kč