Neznačeno
Postava muže
Id: 262611
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto,po
zobrazeno: 3369x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 200 Kč