Čas na serveru 09:30:20

Neznačeno
Postava muže

Id: 262611

Postava muže

  •  / Postava muže /   Neznačeno
  •  / Postava muže /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto,po

zobrazeno: 3354x

Vyvolávací cena:
1 200

3 200