Neznačeno
Potok pod skalou
Id: 286803
olej/plátno, rozměr 27 x 35,5 cm, v minulosti restaurováno, 19. st., novodobě rámováno
zobrazeno: 2739x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč