Neznačeno
Praha
Id: 308828
mapa/kolorovaná rytina/papír, rozměr ve výřezu 52 x 60 cm, popsáno v ploše, v minulosti přeloženo, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1031x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč