Neznačeno
Před stavením
Id: 202304
olej/plátno/dřevěná deska, rozměr cca 25 x 30 cm, Mánesova škola, doba vzniku kolem 1870, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1339x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
18 000 Kč