Neznačeno
Ptáci u vody
Id: 207908
olej/plátno, rozměr 30,5 x 44 cm, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci, 19. století
zobrazeno: 4887x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč