Neznačeno
Ruina Landshut
Id: 402501
olej/plátno, rozměr 55,5 x 78 cm, neznačeno, drobné oděrky na dobovém dekorativním rámu (vznik 1. pol. 19. století)
zobrazeno: 1962x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
8 000 Kč