Josef Navrátil
Rybář pod mostem
Id: 254405
olej/plátno, rozměr 30 x 36,5 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, malba lokálně poškozena, v minulosti opraveno, lehce poškozený rám, stav viz foto, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové
zobrazeno: 24007x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 83