Neznačeno
Rybářský přístav
Id: 278402
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značně poškozená malba, oděrky na rámu, 19. stol.,po
zobrazeno: 9250x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
28 201 Kč
Příhozy: 63