Čas na serveru 12:32:08

Neznačeno
Sedící dívka

Id: 351802

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka /   Neznačeno
  •  / Sedící dívka /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, obraz v minulosti restaurován, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2050x

Vyvolávací cena:

7 500