Neznačeno
Sedící žena
Id: 258705
malba/lepenka, rozměr 37 x 30 cm, na zadní straně pravděpodobně autorský přípis Matal, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2569x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč