Neznačeno
Stará tvrz
Id: 322004
olej/plátno, rozměr 29 x 32,5 cm, malba značně poškozena, plátno děravé, značně poškozený rám
zobrazeno: 1939x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč