Neznačeno
Strom u vody
Id: 271505
olej/dřevo, rozměr 16,5 x 20 cm, lehce poškozený lak malby, oděrky na rámu, stav viz foto, Okruh A. Mánesa, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1764x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč