Čas na serveru 09:02:25

podle: bratři Martin a Jiří z Kluže
Sv. Jiří

Id: 283603

Sv. Jiří

  •  / Sv. Jiří / podle: bratři Martin a Jiří z Kluže

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška včetně podstavce 39,5 cm, značeno litcem Franta Anýž na odlitku, stav viz foto, vytvořeno ve 20. stol. podle gotické bronzové sochy umístěné na nádvoří Pražského hradu

zobrazeno: 2680x

Vyvolávací cena:
4 800

26 500