podle: bratři Martin a Jiří z Kluže
Sv. Jiří
Id: 283603
bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška včetně podstavce 39,5 cm, značeno litcem Franta Anýž na odlitku, stav viz foto, vytvořeno ve 20. stol. podle gotické bronzové sochy umístěné na nádvoří Pražského hradu
zobrazeno: 2680x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
26 500 Kč