Neznačeno
U vody
Id: 247309
olej/plátno, rozměr 40 x 53 cm, v minulosti restaurováno, poškozený dekorativní rám,po
zobrazeno: 1149x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 600 Kč