Neznačeno
Učenec
Id: 254410
polychromovaná dřevěná plastika, celková výška 70 cm, na povrchu lokálně poškozeno, přelom 18./19. století, (Čína?)
zobrazeno: 2448x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 000 Kč