Neznačeno
Ve Stromovce
Id: 460801
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 34 x 44 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 918x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč