Neznačeno
Ve vesnici
Id: 203809
olej/plátno/deska, rozměr cca 27,5 x 44 cm, na zadní straně štítek obrazárny, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 1749x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
17 500 Kč